Kokteyl Gıda

Hakkımızda

Kurucumuz Sefa Özkan 1975 yılında İstanbul’da semt pazarlarında taze meyve-sebze satarak meslek hayatına başladı, daha sonraki yıllarda yine aynı pazarlarda esnafa toptan ürün ticareti yaptı. Bu çalışmalarını 1988 yılında Kartal Hali’nde Özkan Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni açarak devam ettirdi. Kartal Hali kapandıktan sonra ve bu güne kadar faaliyetlerini Kadıköy Sebze-Meyve Hali’nde 171 numaralı dükkanında devam ettirmektedir.

Şirketimiz Özkan Tarım Ürünleri, Kadıköy Hali’nde yurdun değişik bölgelerinde kendi ektirdiği ürünlerin satışının yanında diğer müstahsillerin ürünlerinin de satışını yapmaktadır.

Zaman içinde istikrarlı bir büyüme ile sektörde güven veren şirketimiz, toptan alım yapan müşterilerinin üretim ve satış noktalarına kendi hizmet anlayışı ile ulaşabilmek için 2006 yılında Kokteyl Gıda-Sefa Özkan adı ile yaş sebze-meyve ve servis hizmetine başladı.

Pazarı büyütme anlayışı içinde; Toptan yemek üretimi yapan firmaları, otelleri, hastaneleri, okulları, restoran ve büfeler ile marketleri dahil etti. Her müşterinin farklı taleplerini ürün, ambalaj ve sevkiyat anlayışımızla çözüm üretmek Kokteyl Gıda’ya pazarda haklı bir başarı getirmiştir. Bu başarıdan aldığı güçle 2010 yılında yeniden yapılanmaya gidilmiş ve şirket ünvanı Kokteyl Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak kurumsallaştırılmıştır.

VİZYON

Müşterilerimizle birlikte büyümek, servis ağımızla ve hizmet anlayışımızla günün koşulları içinde lider olmaktır.

MİSYON

Her türlü kazançlarımızı yine sektörün koşullarına uyumlu yatırıma dönüştürerek, müşterilerimize saygılı ve şeffaf iletişim sağlamaktır.


Notice: Undefined index: products in D:\Webroot\kokteylgida.com\index.inc on line 145